O mnie

konsultacje dietetyczne bielsko biała

Nazywam się Marta Ostój- Niewiadomy, jestem dietetykiem klinicznym.

Głównym celem mojej pracy jest pomoc osobom z nadwagą i otyłością w poprawie ich zdrowia i samopoczucia oraz zwiększenie ich pewności siebie i motywacji do działania poprzez zmianę nawyków żywieniowych i poprawę relacji z jedzeniem.

Nie praktykuję rozpisywania niskokalorycznych, bardzo restrykcyjnych diet oraz eliminujących większość produktów, chyba że jest to zalecenie lekarskie. W pracy z pacjentem zależy mi przede wszystkim na trwałej zmianie nawyków żywieniowych i zwiększeniu świadomości zdrowego odżywiania. Widok zadowolonego pacjenta, który dzięki moim jadłospisom i udzielonym wskazówkom poprawił swoje zdrowie i samopoczucie oraz osiągnął wyznaczony cel daje mi największą satysfakcję i radość z mojej pracy.

WIĘCEJ O MNIE

Wiedzę na temat żywienia osób zdrowych i chorych zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku dietetyka kliniczna. Dodatkowo ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka. Ze względu na dynamikę branży dietetycznej cały czas poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach dietetycznych.

Obecnie prowadzę gabinet dietetyczny w Bielsku- Białej, ale udzielam także porad on-line.
Dodatkowo działam w social mediach na FB i Instagramie, na których możesz mnie znaleźć wpisując hasło Dietetyk kliniczny Marta Ostój- Niewiadomy.