O mnie

konsultacje dietetyczne bielsko biała

Nazywam się Marta Ostój- Niewiadomy, jestem dietetykiem klinicznym.

Głównym celem mojej pracy jest pomoc osobom z nadwagą i otyłością w poprawie ich zdrowia i samopoczucia oraz zwiększenie ich pewności siebie i motywacji do działania poprzez zmianę nawyków żywieniowych i poprawę relacji z jedzeniem.

Jeżeli czujesz się źle, a Twoje dotychczasowe próby przejścia na dietę kończyły się po kilku dniach lub pojawiał się niechciany efekt jojo, to zapraszam na konsultacje dietetyczne do mnie. Pokaże Ci, że dieta to styl życia i nie musi oznaczać całkowitej rezygnacji wszystkiego co lubisz i że na diecie nie będziesz głodny.
W pracy z pacjentem zależy mi przede wszystkim na trwałej zmianie nawyków żywieniowych i zwiększeniu świadomości zdrowego odżywiania. Widok zadowolonego pacjenta, który dzięki moim jadłospisom i udzielonym wskazówkom poprawił swoje zdrowie i samopoczucie oraz osiągnął wyznaczony cel daje mi największą satysfakcję
i radość z mojej pracy.

WIĘCEJ O MNIE

Wiedzę na temat żywienia osób zdrowych i chorych zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku dietetyka kliniczna. Dodatkowo ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka. Ze względu na dynamikę branży dietetycznej cały czas poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach dietetycznych.

Obecnie prowadzę gabinet dietetyczny w Bielsku- Białej, ale udzielam także porad online.
Dodatkowo działam w social mediach na FB i Instagramie, na których możesz mnie znaleźć wpisując hasło Dietetyk kliniczny Marta Ostój- Niewiadomy. Opinię zadowolonych pacjentów możesz znaleźć na stronie Znany Lekarz oraz Dietdoctor.pl